Pasy, maty antypoślizgowe

O niebezpieczeństwach, jakie stwarza poślizg na mokrych powierzchniach zarówno zimą, jak i latem, nikogo przekonywać nie potrzeba, a jeśli do czynienia mamy np. z olejem, to temat staje się zupełnie oczywisty.

Ze swojej strony, proponujemy Państwu pomoc w zabezpieczeniu najbardziej narażonych na poślizg powierzchni – miejsc.

W wyniku wielomiesięcznych badań i testów, jesteśmy jedną z nielicznych firm wykonujących zabezpieczenia antypoślizgowe z użyciem polimerów i proszków korundowych. Opracowana przez nas technologia, pozwala na skuteczne wyeliminowanie zagrożenia przed poślizgiem na wszelkiego rodzaju podłożach, a mianowicie:

- płytki ceramiczne, gres, lastriko, beton, metal, drewno, w formie trwałego, estetycznego paska.

Z uwagi na duże wytrzymałości żywic, jak również korundu, można je z powodzeniem zastosować mn. na – schodach, podjazdach dla osób niepełnosprawnych, halach produkcyjnych, warsztatowych, myjniach samochodowych, stacjach diagnostycznych i wielu innych miejscach narażonych na poślizg.

Wszystkie produkty użyte do wykonania zabezpieczenia antypoślizgowego posiadają atesty dopuszczające je do zastosowań w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym.

Nie stwarzają zagrożenia dla środowiska jak również – dla stosowania w kontakcie z żywnością – mleczarnie, masarnie, zakłady przemysłu spożywczego itp.

Dajemy Państwu podłoże estetyczne, a co najistotniejsze – bezpieczne i trwałe.

Produkty w zupełności spełnią Państwa oczekiwania, a w szczególności – zalecenia odnośnie wymogów dotyczących stosowania się do przepisów BHP

W swojej ofercie posiadamy również antypoślizgowe taśmy samoprzylepne w kolorach:

  1. czarnym szer. 5cm x 18 m
  2. żółtym szer. 5 cm x 18 m
  3. żółto – czarnym szer. 5 cm x 18 m
Zapytania prosimy kierować poprzez e-mail w zakładce „Kontakt”

Wersja do druku (PDF)